درباره ولوپرو

ولوپرو، سبک دوچرخه های مدرن امروز

ولوپرو برندی تازه متولد شده با دانش و تجربه سی ساله گروه شکاری است. این برند با هدف استفاده دوچرخه در کارهای روزمره با طراحی نوین برای هموطنان ایرانی در سبک و مدل های متنوع برای آقایان و بانوان متولد شده است. اکنون برند ولوپرو با پیشینه ی درخشان گروه شکاری در ارائه دوچرخه های باکیفیت و رعایت استانداردهای صنعت دوچرخه سازی جهان، محصولات متنوعی را به بازار ایران عرضه میکند. مأموریت برند ولوپرو ارائه ی محصولات باکیفیت و اقتصادی برای هموطن های ایرانی است.

لوازم مورد‌استفاده در دوچرخه‌های ولوپرو

اغلب لوازم به‌کاررفته نظیر ست‌های دنده در دوچرخه‌های ولوپرو از شناخته‌شده‌ترین کمپانی جهان یعنی شیمانو ژاپن تأمین می‌شوند. لوازم شیمانو ژاپن در ست‌های دنده و ترمز در دنیا پیشروست و در کنار کیفیت بالا از طول عمر بالایی هم برخوردار است؛ به این جهت ایدئال‌ترین ست‌هایی است که می‌توان از کیفیت آن‌ها اطمینان کامل داشت.

تکنولوژی ساخت بدنه

بدنه‌ی دوچرخه‌های ولوپرو بنا به نوع و سبک دوچرخه از موادی مانند آلومینیوم ۶۰۶۱، فولاد و همچنین منیزیوم تولید می‌شود و در اغلب بدنه ها ازمحبوب‌ترین آلیاژ، آلومینیوم ۶۰۶۱، ساخته می‌شود. این آلیاژ با داشتن وزن بسیار کم از مقاومت و شکل‌پذیری عالی برخوردار است؛ از این روی ایدئال‌ترین آلیاژ برای تولید دوچرخه‌های باکیفیت است. این امر باعث می‌شود که بدنه‌های تولیدشده از این آلیاژ از کیفیت بالا و زیبایی چشم‌نوازی برخوردار باشند.

برند ولوپرو با پیشینه ی درخشان گروه شکاری در ارائه دوچرخه های باکیفیت و رعایت استانداردهای صنعت دوچرخه سازی جهان، محصولات متنوعی را به بازار ایران عرضه میکند. مأموریت برند ولوپرو ارائه ی محصولات باکیفیت و اقتصادی برای هموطن های ایرانی است.

با دوچرخه ولوپرو از ناشناخته ها عبور کن

اطلاعات تماس: